Rolety zewnętrzne Ruda Śląska
Rolety zewnętrzne Ruda Śląska

Rolety zewnętrzne Ruda Śląska

Oferujemy bogaty wybór rolet zewnętrznych montowanych na zewnątrz okien lub elewacji. Nowoczesne rolety to niezrównana wygoda i bezpieczeństwo. Produkty spełniają wiele funkcji jednocześnie – stanowią doskonałą formę zabezpieczenia przed włamaniem, są świetnym izolatorem termicznym (chronią zarówno przed zimnem, jak i upałem), mogą również posiadać zatrzymującą owady moskitierę. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu rolet zewnętrznych w Rudzie Śląskiej. Pomożemy Ci wybrać najlepsze produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Rolety zewnętrzne w Chorzowie itd

Rolety zewnętrzne w Chorzowie

Powodzenie, jakim cieszą się nasze rolety zewnętrzne, przekonuje nas, że możemy kierować ofertę także do szerszego grona odbiorców. Klienci z Chorzowa i innych miast sąsiadujących z Rudą Śląską znajdą u nas produkty na wymiar, o nowoczesnej estetyce i znakomitej trwałości. Doskonała funkcjonalność sprawdzi się przez długie lata intensywnego użytkowania – oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości. To, co wyróżnia rolety zewnętrzne z asortymentu FROH, to:

  • sprawdzone systemy zapewniające komfort użytkowy,

  • dopracowana technologia, gwarantująca sprawne działanie,

  • odporność na warunki zewnętrzne,

  • przemyślane rozwiązania, zwiększające wygodę użytkowania produktu.

Skontaktuj się z nami i poznaj więcej powodów, dla których warto wyposażyć dom w nowoczesne rolety zewnętrzne.

Szeroki wybór skrzynek na rolety zewnętrzne

Roleta zewnętrzna chowana jest do tzw. skrzynki, w której znajduje się mechanizm zwijający. Skrzynki projektowane są w różnych wymiarach i kształtach, umożliwiając indywidualne dopasowanie produktu do stylistyki budynku i potrzeb klienta. Każdą z rolet można zamówić w wersji z moskitierą lub bez. Ponadto oferujemy różne typy napędów na różne potrzeby. Warto pamiętać, że rolety zewnętrzne mogą być doskonale skomponowane z innymi produktami oferowanymi przez FROH, takimi jak bramy garażowe czy systemy alarmowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

Komfort termiczny dzięki zewnętrznym roletom

Rolety zewnętrzne to doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na zachowaniu idealnej temperatury wewnątrz pomieszczeń, a także zminimalizowaniu strat ciepła i związanych z nimi kosztów. Rolety montowane są na zewnątrz okien, co sprawia, że stanowią szczelną barierę przed utratą ciepła. Kiedy są zamknięte, skutecznie chronią budynek przed wychładzaniem się pod wpływem wiatru lub mrozu. Materiały o niskiej przepuszczalności zarówno zatrzymują ciepło wewnątrz, jak i zapobiegają przed wnikaniem chłodu przez szyby. Z drugiej strony rolety przeciwdziałają również nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń, co ma szczególne znaczenie w okresie letnim i dla okien o południowej ekspozycji.

Rolety zewnętrzne z moskitierą

Na życzenie klienta możemy do każdej rolety zewnętrznej dodać chroniącą przed owadami moskitierę. Moskitiera stanowi integralną część rolety i jest montowana na oknie lub elewacji razem z nią jako zestaw, co sprawia, że nie ma konieczności instalowania dodatkowych elementów lub ingerowania w konstrukcję rolety. Dzięki roletom zewnętrznym z moskitierą możesz cieszyć się świeżym powietrzem wewnątrz domu, nie martwiąc się o to, że insekty zaburzą spokój letniego wieczoru. Moskitiera wykonana jest z trwałego, odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Jest także łatwa w konserwacji – można ją myć przy pomocy ogólnie dostępnych środków do czyszczenia.

Rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym

Wybór odpowiedniego typu napędu dla rolety zewnętrznej jest najistotniejszy dla komfortu jej użytkowania. Najpopularniejszym dostępnym rozwiązaniem jest obecnie napęd elektryczny. Ten nowoczesny, intuicyjny system zapewnia maksymalną wygodę obsługi. Rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie można obsługiwać za pomocą pilota, smartfona lub panelu dotykowego. Dzięki temu istnieje możliwość zdalnego kontrolowania położenia rolet nawet podczas nieobecności mieszańców w domu. Co ważne, napęd elektryczny może być zintegrowany z systemem inteligentnego domu, a to daje możliwość całkowitej automatyzacji pracy rolet. Rolety tego rodzaju mogą współpracować z system alarmowym i samoczynnie zamykać się, kiedy tylko kamery monitoringu wykryją nieautoryzowane wejście na teren posesji.

kwadrat
Formularz kontaktowy
Wszystkie prawa zastrzeżone
@ Froh.com.pl 2024
Projekt graficzny i realizacja: Bradnet.pl