Bezpieczny dom
Bezpieczny dom

Bezpieczny dom

O zasadności troski o poczucie bezpieczeństwa i potrzebie gwarancji nietykalności we własnym domu nikogo nie trzeba przekonywać. Systemy alarmowe i monitoring to doskonała forma zabezpieczenia przed niechcianymi intruzami i zapewnienia sobie komfortu oraz spokoju.

System alarmowy
System alarmowy

System alarmowy

System alarmowy umożliwia konfigurację dostosowaną do potrzeb. To sprawdzone i efektywne zabezpieczenie domu. Może być wyposażony w wewnętrzne oraz zewnętrzne czujniki ruchu, czujniki otwarcia drzwi i/lub okien, czujniki gazowe, dymowe czy czujnik zbicia szyby. Podłączane strefowo, z możliwością uruchomienia wszystkich, bądź wybranych modułów strefowych. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie zarówno podczas nieobecności, kiedy dom stoi pusty, jak i będąc wewnątrz i chcąc mieć pewność, że nic ci nie grozi w środku. Dzięki doskonale zintegrowanemu systemowi, alarm daje pełną kontrolę nad całym domem i jego otoczeniem.

Monitoring
Monitoring

Monitoring

Bezpieczny dom można sobie zapewnić również za sprawą monitoringu. Dostępne w naszej ofercie kamery, działające w zróżnicowanym standardzie przesyłu obrazu, o różnej rozdzielczości, czułości i dla różnych potrzeb. Sprawnie działający monitoring wraz z rejestratorami, które nagrywają przesyłany obraz, to pewność bezpieczeństwa. Zarówno system alarmowy, jak i monitoring, mogą być zintegrowane z wybraną, zewnętrzną jednostką reagowania, która powiadomiona o zagrożeniu, rozpocznie interwencję. W zależności od potrzeb, dobierzemy odpowiednie parametry urządzeń, tworząc zestaw szyty na miarę.

kwadrat
Formularz kontaktowy
Wszystkie prawa zastrzeżone
@ Froh.com.pl 2024
Projekt graficzny i realizacja: Bradnet.pl