Okna Ruda Śląska
Okna Ruda Śląska

Okna Ruda Śląska

FROH to Twój zaufany dostawca okien w Rudzie Śląskiej. Oferujemy szeroki wybór produktów o ponadprzeciętnej jakości. Okna to niezbędny element każdego domu i mieszkania. Choć nie uważa się ich za decydujący detal aranżacji wnętrz, odgrywają ogromnie ważną rolę – zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Zwiększają komfort termiczny, mogą stanowić istotne kryterium skutecznej rekuperacji i wspierać w polityce oszczędności, zmniejszając poziom wydatków na ogrzewanie. Zapewniają także odpowiednią ilość światła dziennego w pomieszczeniach, czym znacząco wpływają na samopoczucie mieszkańców domu. Zadaniem okien jest również ochrona przed hałasem pochodzącym z zewnątrz.

Okna dla klientów z Chorzowa i Zabrza
Okna dla klientów z Chorzowa i Zabrza

Okna dla klientów z Chorzowa i Zabrza

Naszą ofertę okien kierujemy również do klientów z Zabrza, Chorzowa i innych miast w okolicach Rudy Śląskiej. Doskonała organizacja pracy pozwala nam na terminową realizację nawet dużej ilości zamówień. Naszymi oknami chcemy się chwalić. Tworzymy je z naciskiem na najwyższą jakość. Współczynnik stabilności ram jest niezwykle wysoki, gwarantując wieloletnią sprawność, szczelność i brak deformacji. Proponujemy okna odporne na zmienne warunki atmosferyczne i wynikające z nich naprężenia. Stolarka okienna w naszej ofercie produkowana jest z wysokiej jakości półproduktów, z klasą produkcyjną A. Oznacza to wysokie parametry grubości ścian zewnętrznych profili oraz dużą szerokość komór wewnętrznych.

W ofercie FROH znajdziesz zarówno okna drewniane, jak i PCV oraz aluminiowe. Okna PCV cieszą się dużym uznaniem ze względu na swoją energooszczędność, trwałość oraz atrakcyjną cenę. Z kolei okna aluminiowe to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie nowoczesny design, wysoką jakość wykonania i dużą wytrzymałość. Nasz asortyment obejmuje także okna drewniane, które doskonale sprawdzą się w tradycyjnych aranżacjach.

Jakość okien potwierdzona przez ekspertów
Jakość okien potwierdzona przez ekspertów

Jakość okien potwierdzona przez ekspertów

Każdy z naszych produktów przeszedł szereg testów i badań prowadzonych przez niezależnych ekspertów, a ich najwyższa jakość i niezawodność potwierdzona została licznymi certyfikatami – CE. Certyfikat CE to oznaczenie, które potwierdza zgodność produktu z wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi bezpieczeństwa oraz braku negatywnego wpływu na zdrowie i środowisko. Okna posiadające ten certyfikat są wykonane zgodnie z normami europejskimi, co świadczy o ich trwałości i solidności wykonania. W praktyce oznacza to, że są one odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy mróz, a także na promieniowanie UV. Przed otrzymaniem certyfikatu okna są testowane pod względem odporności na obciążenie związane z wiatrem, na uderzenia, wielokrotne otwieranie i zamykanie i wiele innych czynników.

kwadrat
Formularz kontaktowy
Wszystkie prawa zastrzeżone
@ Froh.com.pl 2024
Projekt graficzny i realizacja: Bradnet.pl